Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 12.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 41 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 14.5 kg |
| Shipping Box Width | 30 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0615 cubm |
| Unit Gross Weight | 14.5 kg |
| Unit Net Weight | 12.4 kg |
| Colour | Black / Silver |
| Model name | Powershred 75Cs |
| Can shred | CDs/DVDs/Credit cards/Paper clips/Staples |
| Security levels | P-4 |
| Shred width | 4x38mm |
| Category Code | SHD |


