Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 6.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 38 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 43 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 7.4 kg |
| Shipping Box Width | 24 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03922 cubm |
| Unit Gross Weight | 7.4 kg |
| Unit Net Weight | 6.6 kg |
| Colour | Black / Silver |
| Dimensions | 45.72 x 35.56 x 24.29 cm |
| Model name | Powershred 53C |
| Can shred | CDs/DVDs/Credit cards/Paper clips/Staples |
| Entry width | 220 mm |
| Security levels | P-4; O-1; T-4 |
| Cutting capacity in sheets 80g/m2 | 10 |
| Waste collection capacity | 23 l |
| Shred width | 4x35mm |
| Category Code | SHD |


