Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 8.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 60 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 41 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 12.55 kg |
| Shipping Box Width | 32 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.07872 cubm |
| Unit Gross Weight | 12.6 kg |
| Unit Net Weight | 8.7 kg |
| Colour | Black / Silver |
| Model name | Powershred 450M |
| Can shred | CDs/DVDs/Credit cards/Staples |
| Security levels | P-5 |
| Shred width | 2 x 12mm |
| Category Code | SHD |


