Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 63 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 58 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 19.1 kg |
| Shipping Box Width | 42 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1535 cubm |
| Unit Gross Weight | 19.1 kg |
| Unit Net Weight | 18 kg |
| Colour | Black |
| Model name | AutoMax 150C |
| Can shred | CDs/DVDs/Credit cards/Junkmail/Paper clips/Staples |
| Security levels | P-4 |
| Cutting capacity in sheets 80g/m2 | 150 |
| Waste collection capacity | 32 l |
| Category Code | SHD |


