Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 15.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 57.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 63.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 18.5 kg |
| Shipping Box Width | 41.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1515 cubm |
| Unit Gross Weight | 18.5 kg |
| Unit Net Weight | 15.2 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 54.3x34.6x50.8cm |
| Model name | AutoMax 150C |
| Can shred | CDs/DVDs/Credit cards/Paper clips/Staples |
| Security levels | P-4 |
| Cutting capacity in sheets 80g/m2 | 150 |
| Waste collection capacity | 32 l |
| Category Code | SHD |


