Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 13.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 72 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 47 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 17.75 kg |
| Shipping Box Width | 41 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1387 cubm |
| Unit Gross Weight | 17.8 kg |
| Unit Net Weight | 13.1 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 67.00 x 39.00 x 37.00 cm |
| Model name | AutoMax 100M |
| Speed | 2.4 (mpm) |
| Can shred | Credit cards/Paper clips/Staples |
| Entry width | 220 mm |
| Security levels | P-4; T-4 |
| Waste collection capacity | 23 l |
| Shred width | 4x10mm |
| AutoFeed | Yes |
| Category Code | SHD |


