Binding Machines
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 6.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 54 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 49.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 9.68 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.05881 cubm |
| Unit Gross Weight | 9.68 kg |
| Unit Net Weight | 6.9 kg |
| Dimensions | 13.00 x 45.50 x 40.00 cm |
| Model name | Quasar+ 500 Comb |
| Binding type | Plastic comb |
| Binding capacity | 500 |
| Comb size | 50 mm |
| Punching capacity | 25 sheets |
| Type of punching | Manual |
| Category Code | BIN |


