Binding Machines
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 6.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 54 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 50 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 9.1 kg |
| Shipping Box Width | 23 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0621 cubm |
| Unit Gross Weight | 9.1 kg |
| Unit Net Weight | 6.9 kg |
| Colour | White / Grey |
| Dimensions | 13.02 x 36.83 x 44.93 cm |
| Binding type | Plastic comb |
| Binding capacity | 300 |
| Comb size | 38 mm |
| Punching capacity | 20 sheets |
| Type of punching | Manual |
| Category Code | BIN |


