Notebooks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL |
|---|
| Shipping Box Depth | 45.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 32.3 cm |
| Shipping Box Weight | 5.028 kg |
| Shipping Box Width | 13.7 cm |
| Audio-Out | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 248.05 mm |
| Height | 19.05 mm |
| Width | 374.45 mm |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| USB-C w/Thunderbolt | 4 |
| Screen type | Non-Glare |


