Notebooks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL |
|---|
| Shipping Box Depth | 37.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 27 cm |
| Shipping Box Weight | 3.028 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Audio-Out | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 198.7 mm |
| Height | 14.8 mm |
| Width | 295.7 mm |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| USB-C w/Thunderbolt | 2 |
| Screen type | Non-Glare |


