Notebooks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL |
|---|
| Shipping Box Depth | 45.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 32 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.9 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02038 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.9 kg |
| Category Code | NB |


