Notebooks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL |
|---|
| Shipping Box Depth | 49.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 32.5 cm |
| Shipping Box Weight | 2.57 kg |
| Shipping Box Width | 7.6 cm |
| Audio-Out | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Headphones jack | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 233.3 mm |
| HDMI | 1 |
| Height | 19.87 mm |
| Width | 357.8 mm |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| USB-C w/Thunderbolt | 2 |
| Screen type | Non-Glare IPS |


