Notebooks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 34.5 cm |
| Shipping Box Weight | 5.23 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Audio-Out | 1 |
| USB type C | 1 |
| USB 3.2 | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 277.25 mm |
| HDMI | 1 |
| Height | 15.9 mm |
| Width | 359.7 mm |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| Thunderbolt | 1 |


