Notebooks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL | Вес: | 2.42kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 55.4 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 34.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.85 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01533 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.85 kg |
| Unit Net Weight | 2.42 kg |
| Audio-Out | 1 |
| Microphone | Built-in |
| USB 3.2 | 3 |
| RJ45 | 1 |
| Clock speed | 2300 MHz |
| CPU Family name | Core i7 |
| Frequency speed | 3200 MHz |
| Memory type | DDR4 |
| Bluetooth | Yes |
| CPU Model Number | i7-11800H |
| Depth | 272.5 mm |
| Graphics memory | 6GB |
| HDMI | 1 |
| Height | 22.85 mm |
| KB language | ENG |
| Memory (RAM) | 16GB |
| ODD type | none |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Product model code | M15 R6 |
| SSD Capacity | 512GB |
| VGA card | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Width | 356.2 mm |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| Integrated LAN | 2.5 Gigabit |
| Thunderbolt | 1 |
| Mini DisplayPort | 1 |
| Speakers | Yes |
| Keyboard backlight | Yes |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Screen size | 15.6" |
| Built-in WebCam | Yes |
| Card Reader | MicroSD |
| Battery cells | 6 cells |
| Graphics controller | Discrete |
| NB Family name | Alienware |
| NB features | Gaming |
| Screen type | Non-Glare IPS 165Hz |
| Category Code | NB |


