Notebook Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.34kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24 cm |
| Shipping box quantity | 15 |
| Shipping Box Weight | 7.5 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00196 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.5 kg |
| Unit Net Weight | 0.34 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 70x23x131mm |
| Output power capacity, W | 70 Watts |
| Category Code | NBP |


