Notebook Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25 cm |
| Shipping box quantity | 15 |
| Shipping Box Weight | 6.7 kg |
| Shipping Box Width | 24 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00196 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.447 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Colour | Black |
| Output power capacity, W | 45 Watts |
| Category Code | NBP |


