Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.24kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.265 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002975 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.265 kg |
| Unit Net Weight | 0.24 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | External : 340x250x25 mm; Internal : 325x235x20 mm |
| Fits Most Screen Size | 13.3" |
| Category Code | NBC |


