Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.255kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 29.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.31 kg |
| Shipping Box Width | 1.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001836 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.31 kg |
| Unit Net Weight | 0.255 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 410 x 290 x 10mm |
| Option for Models | Laptop up to 17,3” |
| Fits Most Screen Size | 17.3" |
| Category Code | NBC |


