Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.223kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.24 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00228 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.24 kg |
| Unit Net Weight | 0.223 kg |
| Colour | Black |
| Material | Neoprene |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


