Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.285kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 28 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.34 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006006 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.34 kg |
| Unit Net Weight | 0.285 kg |
| Colour | Brown |
| Dimensions | 370x280x10mm |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


