Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.72kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 32 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 5.3 kg |
| Shipping Box Width | 34 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007797 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.883 kg |
| Unit Net Weight | 0.72 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External: 420x295x65 mm; Internal: 400x285x40 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 16" |
| Category Code | NBC |


