Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.635kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.695 kg |
| Shipping Box Width | 40.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007094 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.695 kg |
| Unit Net Weight | 0.635 kg |
| Colour | Red |
| Dimensions | External dimensions: 405x295x60 mm; Internal dimensions: 390x285x40 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


