Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.27kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.295 kg |
| Shipping Box Width | 45.1 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005701 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.295 kg |
| Category Code | NBC |


