Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.395kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 33 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.478 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007095 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.478 kg |
| Unit Net Weight | 0.395 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External dimensions:65x410x290 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


