Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.575kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 34.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.621 kg |
| Shipping Box Width | 4.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007438 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.621 kg |
| Unit Net Weight | 0.575 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | Ext:60x460x300 mm Int:440x310x45 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 17.3" |
| Category Code | NBC |


