Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL | Вес: | 0.94kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.32 kg |
| Shipping Box Width | 35 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01505 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.32 kg |
| Unit Net Weight | 0.94 kg |
| Colour | Black |
| Option for Models | up to 14" laptops |
| Fits Most Screen Size | 14" |
| Category Code | NBC |


