Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.41kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 29.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.423 kg |
| Shipping Box Width | 3.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004348 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.423 kg |
| Category Code | NBC |


