Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.875kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 46 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 6.4 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01265 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.875 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External: 430x305x100 mm; Internal: 390x270x45 mm |
| Material | Polyurethane |
| Fits Most Screen Size | 16" |
| Category Code | NBC |


