Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.46kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 3.696 kg |
| Shipping Box Width | 27 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007088 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.616 kg |
| Unit Net Weight | 0.59 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External:410x285x50 mm; Internal: 405x280x45 mm |
| Material | Polyurethane |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


