Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.39kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 44 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.44 kg |
| Shipping Box Width | 33 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00726 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.44 kg |
| Unit Net Weight | 0.39 kg |
| Colour | Dark Blue |
| Dimensions | External: 410x290x55 mm; Internal: 400x285x45 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


