Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.72kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 42.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 41.5 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 5.1 kg |
| Shipping Box Width | 41 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01205 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.85 kg |
| Unit Net Weight | 0.72 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | Internal: 325x240x25 , External: 405x380x100mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 13.3" |
| Category Code | NBC |


