Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.53kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.565 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004628 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.565 kg |
| Unit Net Weight | 0.53 kg |
| Colour | Purple |
| Dimensions | External: 350x265x65 mm; Internal: 330x240x40 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 13.3" |
| Category Code | NBC |


