Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.53kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 46 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.534 kg |
| Shipping Box Width | 34 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01017 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.534 kg |
| Unit Net Weight | 0.53 kg |
| Colour | Black |
| Option for Models | 17.3" laptops |
| Fits Most Screen Size | 17.3" |
| Category Code | NBC |


