Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.55kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.58 kg |
| Shipping Box Width | 32 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0144 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.58 kg |
| Unit Net Weight | 0.55 kg |
| Colour | Red |
| Dimensions | External: 290x430x145 mm; Internal:280x385x40 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 15.6" |
| Category Code | NBC |


