Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.68kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.745 kg |
| Shipping Box Width | 36 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01058 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.745 kg |
| Unit Net Weight | 0.68 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External: 320x200x490, Internal: 290x430x35mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 17.3" |
| Category Code | NBC |


