Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.625kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 43 cm |
| Shipping box quantity | 6 |
| Shipping Box Weight | 4.8 kg |
| Shipping Box Width | 32 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01032 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.8 kg |
| Unit Net Weight | 0.625 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External: 290x400x70 mm; Internal: 260x355x35 mm |
| Fits Most Screen Size | 14" |
| Category Code | NBC |


