Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.835kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 58.7 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 44 cm |
| Shipping box quantity | 4 |
| Shipping Box Weight | 4.456 kg |
| Shipping Box Width | 32.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02099 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.835 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External: 155x290x415 mm, Internal: 270x385x35 mm |
| Material | Polyester |
| Fits Most Screen Size | 17.3" |
| Category Code | NBC |


