Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 2.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 55 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.8 kg |
| Shipping Box Width | 36 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0594 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.8 kg |
| Unit Net Weight | 2.25 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | External : 370x560x240 mm; Internal : 275x410x45 mm |
| Option for Models | for DJI Phantom 3/4 and other similar sized quadcopters and flying cameras and Laptops up to 16'' |
| Fits Most Screen Size | 16" |
| Category Code | NBC |


