Notebook Bags
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.78kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 46 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.78 kg |
| Shipping Box Width | 37 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01021 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.78 kg |
| Category Code | NBC |


