Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Вес: | 4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.1 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01706 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.1 kg |
| Unit Net Weight | 4 kg |
| Colour | Silver |
| Category Code | NBA |


