Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 0.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.62 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008602 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.62 kg |
| Unit Net Weight | 0.6 kg |
| Colour | White |
| Category Code | NBA |


