Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL | Вес: | 0.098kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.143 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001275 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.143 kg |
| Category Code | NBA |


