Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DELL | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.216 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000616 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.216 kg |
| Category Code | NBA |


