Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Вес: | 1.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 32 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 29 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.5 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00464 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.5 kg |
| Unit Net Weight | 1.35 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | NBA |


