Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NEOMOUNTS BY NEWSTAR | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.25 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004883 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.25 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Category Code | NBA |


