Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.641 kg |
| Shipping Box Width | 30 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005645 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.641 kg |
| Unit Net Weight | 0.6 kg |
| Included Accessories | User's guide |
| Option for Models | For notebooks up to 17.3" |
| Category Code | NBA |


