Notebook Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 29 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.808 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005901 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.808 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| USB 1.1 | 1 |
| Category Code | NBA |


