Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.084kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 47 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 32 cm |
| Shipping box quantity | 40 |
| Shipping Box Weight | 5.6 kg |
| Shipping Box Width | 28.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001072 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.14 kg |
| Unit Net Weight | 0.084 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 38x62x121mm |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1200 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


