Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.078kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 53 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 48 |
| Shipping Box Weight | 6.05 kg |
| Shipping Box Width | 34.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008381 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.126 kg |
| Unit Net Weight | 0.078 kg |
| Dimensions | 38 x 53 x 93 mm |
| Battery | Rechargeable |
| USB 2.0 | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 4 |
| Windows 10 | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Category Code | MOU |


