Mouse Devices
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.089kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.103 kg |
| Shipping Box Width | 9.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007071 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.103 kg |
| Unit Net Weight | 0.089 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 93x59x37mm |
| Battery | AA x1 |
| Bluetooth | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Number of buttons | 4 |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| MacOS | Yes |
| Mouse Type | Optical |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Category Code | MOU |


